Spacery socjalizacyjne

img

Spacery socjalizacyjne

Czy chcesz, aby Twój pies był szczęśliwy, zrelaksowany i pewny siebie w towarzystwie innych psów i ludzi? Czy chcesz, aby potrafił zachowywać się w towarzystwie innych czworonogów oraz rozwijał swoje umiejętności społeczne i komunikacyjne? Zapraszamy na spacer! Spacer socjalizacyjny to doskonała okazja dla Twojego psa, aby poznać nowe psy, poćwiczyć i nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. To także świetna okazja dla Ciebie, aby spędzić miło czas ze swoim pupilem, wymienić się doświadczeniami z innymi właścicielami psów i skorzystać z fachowej porady naszych prowadzących. Spacer socjalizacyjny jest przeznaczony dla psów, które nie mają problemów z agresją lub lękiem wobec innych psów oraz ludzi. Pamiętajcie spacer socjalizacyjny nie jest spacerem terapeutycznym.

Aby wziąć udział w spacerze socjalizacyjnym, musisz spełnić kilka warunków:

 1. Prosimy o stosowanie się do zaleceń prowadzącego i dbanie o bezpieczeństwo psa swojego i innych.
 2. Pamiętaj, że odpowiadasz za zachowanie psa i ewentualne szkody.
 3. Twój pies musi być na smyczy przez cały czas spaceru. To zapewni komfort Wam i innym spacerującym.
 4. Dbaj o czystość i sprzątaj po swoim psie.
 5. Bądź punktualny i przyjdź na czas. Nie będziemy czekać na spóźnialskich.
 6. Nie karm swojego psa, nie rzucaj mu zabawek tuż przy innym psiaku. To może wywołać niepotrzebne konflikty i zazdrość.
 7. Nie zapomnij o wodzie i misce dla swojego psa. To ważne, aby był nawodniony i odświeżony po zabawie i ćwiczeniach.
 8. Nie podchodź do innych psów bez zgody prowadzącego. To może być niebezpieczne lub niepożądane dla niektórych psów.
 9. Jeśli nie chcesz brać udziału w jakimś ćwiczeniu, możesz się wycofać. Wtedy zachowaj dystans do ćwiczącej grupy i obserwuj z daleka, co robią inni psy.
 10. Prowadź tylko jednego psa na smyczy. To ułatwi Ci kontrolę nad nim i zapobiegnie zamieszaniu.
 11. Nie pozwól dzieciom prowadzić psów na spacerze. To może być zbyt trudne lub niebezpieczne dla nich.
 12. Zapraszamy osoby towarzyszące, ale prosimy, aby nie przeszkadzały w ćwiczeniach i nie podchodziły do obcych psów. To może być nie na miejscu lub niemile widziane przez właścicieli lub psy.
 13. Zajęcia mogą zostać odwołane przez prowadzącego jeśli pogoda jest ekstremalnie zła lub zaistniały inne okoliczności uniemożliwiające przeprowadzenie spaceru. W takim przypadku uczestnicy otrzymają smsa z informacją i zaproszenie na kolejny spacer.

Uwaga! Suki w cieczce nie mogą brać udziału w spacerze socjalizacyjnym. Będziecie oczywiście mile widziani w innym terminie.

Dodatkowo, informujemy, że: Spacer socjalizacyjny odbędzie się tylko wtedy, gdy zgłosi się minimalna liczba psów. W przeciwnym razie spacer zostanie przełożony na inny termin.

Zastrzegamy sobie możliwość zadecydowania o tym, które psy wezmą udział w poszczególnych spotkaniach. Uzależnione jest to od tego jakie psy i z jakimi potrzebami się do nas zgłaszają

Jeżeli brałeś udział w naszych kursach, spacerach lub innych wydarzeniach - odezwij się po kod zniżkowy!

HOPSY

Skontaktuj się z nami