Spacery socjalizacyjne

img

Spacery socjalizacyjne

Niektóre psy potrzebują więcej czasu i pomocy człowieka, żeby przezwyciężyć swoje lęki i zahamowania. Bywa tak, że z różnych przyczyn psy nie umieją się ze sobą komunikować. Czasami ich poziom pobudzenia i ekscytacja powoduje, że spacer staje się dla właściciela uciążliwy.

Na spacerach socjalizacyjnych uczymy właścicieli jak zrozumieć język ciała swojego psiaka oraz jak reagować na jego zachowanie w najróżniejszych sytuacjach.

Na spacery zabieramy grupę od 3 do 10 właścicieli z psami oraz dwóch lub trzech instruktorów.
Spacerujemy w różnych miejscach w Warszawie, jednak najczęściej na Bemowie i Woli. Latem staramy się organizować zajęcia na łonie przyrody, natomiast gdy dni są krótsze, wybieramy oświetlone parki.

Zazwyczaj nasze spacery odbywają się w czwartki około 18:00, a informacja o miejscu zbiórki pojawia się odpowiednio wcześniej na naszej stronie na Facebooku.
Uwaga! Ze względu na bezpieczeństwo i komfort spaceru, prosimy każdorazowo zgłaszać swój udział z psem w wiadomości prywatnej na naszym fanpage'u wraz z informacją o problemach psa na spacerach

Prosimy o zabranie ze sobą zwykłej smyczy (nie flexi), różnych smakołyków dla psa oraz zabawki. Pies powinien przyjść lekko głodny, tego dnia radzimy ograniczyć śniadanie lub z niego zrezygnować.

HOPSY

Skontaktuj się z nami